Nowy projekt pt. Wspólnota interesów konsumenckich

KOLEJNA WYGRANA! NOWY PROJEKT: WSPÓLNOTA INTERESÓW KONSUMENCKICH​

Działamy. Wczoraj opublikowano listy rankingowe programu SPLOTwartości, w którego ramach Unia Europejska sfinansuje najbardziej wartościowe inicjatywy mające na celu ochronę, promowanie i podnoszenie świadomości w zakresie podstawowych praw i wartości UE.
 
Nasz projekt pn. Wspólnota interesów konsumenckich, otrzymał najwyższy wynik w województwie i został wybrany do dofinansowania. W jego ramach m.in. wypracujemy Standard Obsługi Konsumenta dedykowany firmom, dla których dbanie o dobre praktyki sprzedażowe jest częścią wizerunku firmy. Wsparcie pozwoli również wzmocnić rolę i skalę działań powołanego przez Fundację Ośrodka Analiz Konsumenckich.
 
 

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie: https://granty.siecsplot.pl/splot-values 
O nas dowiesz się na: https://www.facebook.com/LexCultura/posts/pfbid02PAYgmWGVfbvoUnZjkeFuffNjbpVSybjo7tDSXZ9hHZPhoruZQo6AgXPvGSoVjr9Ql
Odpowiedzi na pytania dotyczące konkursu czy naszego nowego projektu uzyskać można pod numerem telefonu 730 336 909 w godz. 09:00 – 16:00 lub pod adresem mailowym: fundacja@lexcultura.pl.

Projekt Splot Wartości jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu CERV (Citizens, Equality, Rights and Values). ​

Scroll to Top