Pomagać warto zawsze!

POMAGAĆ WARTO ZAWSZE!

Pomagać warto zawsze, ale są w roku takie chwile, kiedy pomoc nabiera szczególnego znaczenia

Fundacja LexCultura, Stowarzyszenie Aquila i Stowarzyszenie Euro-Concret od lat wspierają konsumentom w walce z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Czasem jednak pomoc prawna jest niewystarczająca. Dlatego wspólnie stworzyliśmy inicjatywę „Pomagajmy!” W najbliższych dwóch tygodniach będziemy zbierali żywność, środki higieniczne, odzież, chemię gospodarczą i inne produkty potrzebne do normalnego życia. Wszystkie produkty, jakie zbierzemy, przekażemy naszym konsumentom-seniorom, dla których takie wsparcie w okresie świątecznym będzie bardzo potrzebne. Pomagając oszukanym przez przedsiębiorców seniorom, często dowiadujemy się, że jest to tylko jeden z problem, z jakimi muszą się mierzyć.

Szczególnie poruszają nas sytuacje, takie jak historia Pani Leokadii. Pani Leokadia ma 70 lat i została oszukana przez firmę energetyczną. Po rocznym procesie udało nam się unieważnić umowę i anulować karę naliczoną przez nieuczciwą firmę. Niezmiernie ucieszyliśmy się z wygranej przed sądem, jednak po tym dowiedzieliśmy się, że Pani Leokadia, nie mając pieniędzy na bilet autobusowy, aby dotrzeć na rozprawę przejechała kilkadziesiąt kilometrów autostopem. Do tego doszedł zerwany dach, konieczność zapożyczenia się u sąsiadów na remont i brak wsparcia ze strony rodziny. To sprawiło, że na Święta Pani Leokadia nie ma praktycznie żadnych środków. Takich historii jest więcej, stąd w poczuciu odpowiedzialności i naszej misji, organizujemy akcję „Pomagajmy❤️”.

Mamy nadzieję, że w tym szczególnym czasie, na twarzach naszych konsumentów-seniorów zagości uśmiech, a świąteczna paczka, której się nie spodziewają pokaże, że warto pomagać!

Jeśli chcecie wesprzeć naszą inicjatywę, to wszelkie produkty możecie przywozić do naszego biura od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 ( ul. Kościuszki 35a, 2. Piętro, Wrocław).

Gdybyście chcieli wesprzeć nas w innej formie lub zadeklarować chęć przekazania produktów z odbiorem przez nas, to do zapraszamy do kontaktu:
  🢡  na FB
  🢡  telefonicznie 71 74 000 22

Pomagajmy!  🎅


Scroll to Top